Úvodní strana >

Aktuality 1

2020-02-debra-bauhaus

KLOKTEX a BAUHAUS podporuje DEBRA ČR

NOVĚ uzavřená spolupráce projektu s BAUHAUS pomůže lidem, nemocným vzácným onemocněním, u nás známým jako "nemoc motýlích křídel", lépe čelit tíživé ekonomické situaci, psychickým a sociálním problémům, které z něj vyplývají.

fod-certifikat-600

Podpora FOD Klokánek za rok 2019

Za rok 2019 je díky zvyšující podpoře veřejnosti finanční částka podpory projektu KlokTex 628 542,- Kč, od začátku spolupráce je to celkem 1.262.061,- Kč. Cílem je v letošním roce pokračovat ve snaze zvyšovat míru podpory ve spolupráci s městy a občany.

2020_03_praha_5

Spolupráce s městskou částí Praha 5, 10 a 11

Další městské části se zapojily do ekologicko charitativního projektu KlokTex spoluprací na umístění kontejnerů na textil, oděvy a obuv. Na Praze 5 a 10 je občané poznají podle modré barvy, na Praze 11 podle zelené ve všech případech podle velkého loga klokana - podpora míří přímo Fondu ohrožených dětí a do patnácti zařízení Klokánek.

2019-05-sos-karlovy-2

Podpora SOS Sluníčko Karlovy Vary

Projekt KlokTex předal další finanční částku pro děti v zařízení SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů, celkem už činí 542 700,- Kč. Ve spolupráci s magistrátem města a především díky vaší podpoře můžeme tak dlouhodobě pomáhat dětem ze spádové oblasti.

teplice-klokanek-namesti-600

Klokánek na náměstí v Teplicích

V sobotu 30. listopadu se na náměstí sešli čerti, andělé, klokan a hlavně děti s rodiči, kteří donesli oblečení a obuv na podporu nejen teplického Klokánka. Bylo ho tolik, že se kontejner na oblečení musel třikrát vyprazdňovat, odevzdávání bylo pro děti o to zajímavější, že na stánku mohly hned něco vytvořit nebo dostat.

2019-04-kont-globus-1000

Textilní kontejner KLOKTEX - Globus Čakovice

Za podpory vedení hypermarketu Globus a zástupce Fondu ohrožených dětí Jana Vaňka se spustila spolupráce, jejíž úvodní aktivitou je umístění kontejnerů na textil KLOK.TEX před nákupním centrem Globus Čakovice. Podpora občanů tak přímo putuje na účet FOD Klokánek, jehož zařízení se potýkají s nedostatkem míst pro děti a financí na provoz.

všechny aktuality

KOUTECKÝ s.r.o
Družby 1413
419 01 Duchcov

tel. 774 026 712
kloktexzavinac_emailkloktex cz
kontaktní formulář zde

Všechna práva včetně průmyslových vyhrazena společností KOUTECKÝ s.r.o.

created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x