Úvodní strana >

Aktuality 1

Jaro klepe na dveře

Jaro klepe na dveře

Vážení podporovatelé projektu, 
blíží se jaro a s ním spojená obnova šatníku. Když své již nepotřebné oblečení a obuv odnesete do kontejneru KlokTex, věřte, že pomohou. Pojďme spojit jarní úklid šatníku s pomocí potřebným.
Nejbližší kontejner si najdete na https://www.kloktex.cz/mapa-kontejneru/
Děkujeme za podporu.

 

KlokTex pomáhá seniorům

KlokTex pomáhá seniorům

Naše nová spolupráce s Nadací Krása pomoci a Westfield Chodov nás velice těší. Z každého vhozeného kilogramu do kontejnerů před Centrem Chodov, pomůžete finančně seniorům, kteří si zaslouží jen to nejlepší. Vizí Nadace je důstojné a plnohodnotné stárnutí pro prarodiče, které by měla společnost vnímat s respektem. Pojďme společně vytřídit co nejvíce ještě nositelného ošacení a obuvi pro děti i dospělé a proměnit je ve finanční podporu na projekty Nadace KP.

Jsme rádi, že se nám daří společně propojit mnoho dobrých lidí a tím podpořit všechny věkové kategorie.


Děkujeme Westfield Chodov za možnost umístění kontejnerů a všem dárcům za nemalou podporu.

fod-certifikat-600

Podpora FOD Klokánek přesáhla 2 miliony korun

Když jsme si začátkem roku 2020 dávali za cíl dosáhnout 2 milionové hranice finanční podpory pro Fond ohrožených dětí, netušili jsme, co nás v tomto roce všechny čeká. Nelehký rok je za námi a my jsme to společně zvládli i přes všechny potíže, kterým jsme čelili. Je to především díky vám všem, podporovatelům projektu, kteří chtějí pomáhat. Finanční částka podpory projektu KlokTex dosáhla 2.147.442,- Kč od začátku spolupráce. Děkujeme, že využíváte kontejnery KlokTex. 

Sevt

Sevtík a Sevtinka pomáhají dětem z Klokánků

Jsme velice rádi za navázání nové spolupráce se společností SEVT, a.s. Neobyčejně stylové kontejnery se Sevtíkem a Sevtinkou v barvách společnosti nově naleznete v Praze – Bohnicích před jejich sídlem. Dali jsme hlavy dohromady a myslíme, že vypadají opravdu super. Nápadům se meze nekladou a my jsme toho příkladem. Vedení společnosti navíc podpořilo školními potřebami a dalšími dárky Klokánek Chabařovická na Praze 8 přesně dle aktuální obsazenosti jejich zařízení. Děkujeme 

Fashion Aréna

Fashion Arena Prague Outlet pomáhá FOD

Fashion Arena Prague Outlet pomáhá Fondu ohrožených dětí - Klokánku Štěrboholy.

Když se spojí partneři pro dobrou věc, a to bezpochyby pomoc v Klokánkách Fondu ohrožených dětí je, vznikne něco úžasného.
Fashion Arena Prague Outlet nově zahájila spolupráci s projektem KLOK.TEX na podporu místního štěrboholského Klokánku.

2020-02-debra-bauhaus

KLOKTEX a BAUHAUS podporuje DEBRA ČR

NOVĚ uzavřená spolupráce projektu s BAUHAUS pomůže lidem, nemocným vzácným onemocněním, u nás známým jako "nemoc motýlích křídel", lépe čelit tíživé ekonomické situaci, psychickým a sociálním problémům, které z něj vyplývají.

všechny aktuality

KOUTECKÝ s.r.o
Družby 1413
419 01 Duchcov

tel. 774 026 712
kloktexzavinac_emailkloktex cz
kontaktní formulář zde

Všechna práva včetně průmyslových vyhrazena společností KOUTECKÝ s.r.o.

created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x