Úvodní strana >

Aktuality 1

fod-certifikat-600

Podpora pro FOD Klokánek stále roste

Projekt KlokTex pomáhá dál tam, kde je to nejvíce potřeba. A to jen díky vám podporovatelům projektu, kterých dále přibývá. Chceme vám všem poděkovat, protože je hlavně vaší zásluhou, že podpora pro Fond ohrožených dětí roste i nadále. Kromě materiální pomoci ve formě ošacení a obuvi a hraček projekt mohl zaslat klokánkům v letošním roce 2022 finanční podporu ve výši 488.010,- Kč. Od začátku spolupráce finanční částka podpory dosáhla celkem 3.327.547,- Kč. Děkujeme, velice si vážíme vaší podpory.

podzimní šatník

Jarní úklid šatníku

Jaro a s ním spojený úklid ve vašem šatníku je tu. Přispějte při něm s námi na dobrou věc. Kontejnery KlokTex můžete využít na své vyřazené oblečení, textil a obuv v dětských, ale i v dospělých velikostech. Buďte součástí charitativního projektu a pomůžete těm, kteří naši pomoc potřebují. Materiální podpora putuje do jednotlivých neziskových organizací dle aktuálních požadavků. Finanční podpora díky vám všem již dosahuje částky téměř 5 milionů korun

Děkujeme všem za podporu 

Vaše pomoc dává smysl 

Ukrajina

Pomoc Ukrajině

Projekt Kloktex je projekt pomoci, a tak jsme se mimo svou každodenní činnost ve prospěch českých dětí zapojili také do pomoci Ukrajině. Do kontejnerů můžete odevzdávat veškeré ještě nositelné oblečení a obuv ve všech velikostech a také bytový textil. Pomáháme tam, kde je třeba. Děkujeme, že jsme v těchto těžkých chvílích spolu. Mír všem !

 

 

 

foto smart čidla

KlokTex používá moderní technologie

Vytíženost charitativních kontejnerů hlídají čidla 

Projekt KlokTex zahrnuje stovky kontejnerů rozmístěných po celé republice. V rámci projektu se musí velmi efektivně řešit provoz celého systému, aby náklady s ním spojené nepřevýšily přínosy. Pro optimální svoz byly naše charitativní kontejnery osazeny monitorovacími čidly. Ta hlídají kapacitu nádob a optimalizují frekvenci svozu, čímž zároveň přispíváme ke snížení emisí. Děkujeme všem dárcům za podporu. Tým projektu KlokTex.

srdce na dlani

KlokTex pomáhá v Karlových Varech

Charitativní sběr textilu vynesl v Karlových Varech již statisíce.

Již řadu let najdete v Karlových Varech desítky kontejnerů KlokTex, které pomáhají místní organizaci SOS Sluníčko v Doubí. Zapojení města Karlovy Vary do našeho projektu pomoci již vyneslo finanční podporu ve výši téměř 685 tisíc korun pro děti a mládež v nouzi a my za to vedení města moc děkujeme. 

 

KlokTex pomáhá seniorům

KlokTex pomáhá seniorům

Naše nová spolupráce s Nadací Krása pomoci a Westfield Chodov nás velice těší. Z každého vhozeného kilogramu do kontejnerů před Centrem Chodov, pomůžete finančně seniorům, kteří si zaslouží jen to nejlepší. Vizí Nadace je důstojné a plnohodnotné stárnutí pro prarodiče, které by měla společnost vnímat s respektem. Pojďme společně vytřídit co nejvíce ještě nositelného ošacení a obuvi pro děti i dospělé a proměnit je ve finanční podporu na projekty Nadace KP.

Jsme rádi, že se nám daří společně propojit mnoho dobrých lidí a tím podpořit všechny věkové kategorie.


Děkujeme Westfield Chodov za možnost umístění kontejnerů a všem dárcům za nemalou podporu.

všechny aktuality

KOUTECKÝ s.r.o
Družby 1413
419 01 Duchcov

tel. 774 026 712
kloktexzavinac_emailkloktex cz
kontaktní formulář zde

Všechna práva včetně průmyslových vyhrazena společností KOUTECKÝ s.r.o.

created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x