Úvodní strana >

Aktuality 1

fod-certifikat-600

Podpora FOD Klokánek přesáhla 2 miliony korun

Když jsme si začátkem roku 2020 dávali za cíl dosáhnout 2 milionové hranice finanční podpory pro Fond ohrožených dětí, netušili jsme, co nás v tomto roce všechny čeká. Nelehký rok je za námi a my jsme to společně zvládli i přes všechny potíže, kterým jsme čelili. Je to především díky vám všem, podporovatelům projektu, kteří chtějí pomáhat. Finanční částka podpory projektu KlokTex dosáhla 2.147.442,- Kč od začátku spolupráce. Děkujeme, že využíváte kontejnery KlokTex. 

Sevt

Sevtík a Sevtinka pomáhají dětem z Klokánků

Jsme velice rádi za navázání nové spolupráce se společností SEVT, a.s. Neobyčejně stylové kontejnery se Sevtíkem a Sevtinkou v barvách společnosti nově naleznete v Praze – Bohnicích před jejich sídlem. Dali jsme hlavy dohromady a myslíme, že vypadají opravdu super. Nápadům se meze nekladou a my jsme toho příkladem. Vedení společnosti navíc podpořilo školními potřebami a dalšími dárky Klokánek Chabařovická na Praze 8 přesně dle aktuální obsazenosti jejich zařízení. Děkujeme 

skříň

Podzim a s ním spojený úklid šatníku se blíží

Léto končí a s ním se neúprosně blíží potřeba obměnit svůj šatník. Halenky a tílka měníme za svetříky a sáčka v tmavších tónech, kraťasy za delší sukně a kalhoty. Ano, právě teď nastal čas probrat své skříně a zodpovědně vyřadit vše, co nám v nich překáží. Až budete přemýšlet kam s vaším nepotřebným oblečením a obuví, vzpomeňte, že jsou tací, kteří potřebují naši společnou pomoc.

Fashion Aréna

Fashion Arena Prague Outlet pomáhá FOD

Fashion Arena Prague Outlet pomáhá Fondu ohrožených dětí - Klokánku Štěrboholy.

Když se spojí partneři pro dobrou věc, a to bezpochyby pomoc v Klokánkách Fondu ohrožených dětí je, vznikne něco úžasného.
Fashion Arena Prague Outlet nově zahájila spolupráci s projektem KLOK.TEX na podporu místního štěrboholského Klokánku.

PROJEKT KLOK.TEX se spojil s VANISHem na podporu Fondu ohrožených dětí – Klokánek

KLOK.TEX s VANISHem společně pro Klokánek

Spojili jsme síly s Vanishem, který dá vašemu prádlu druhou šanci. A co víc! Červencovým nákupem výrobku Vanish podpoříte 3,- Kč Fond ohrožených dětí – Klokánek.

Vyměň staré za nové

Vyměň staré za nové - akce Pepe Jeans Palladium

Víme, že tento podzimní čas není pro nikoho z nás jednoduchý, ale snažíme se myslet pozitivně. Ve spolupráci s Pepe Jeans Palladium jsme spustili zajímavou akci, a to Přineste své staré džíny a dostanete 500,- Kč na nákup nových. Přijďte si udělat radost a zároveň podpořit Fond ohrožených dětí. Těšíme se na vás v Pepe Jeans Palladium. Hodně zdraví všem.

všechny aktuality

KOUTECKÝ s.r.o
Družby 1413
419 01 Duchcov

tel. 774 026 712
kloktexzavinac_emailkloktex cz
kontaktní formulář zde

Všechna práva včetně průmyslových vyhrazena společností KOUTECKÝ s.r.o.

created by Anawe
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x