Úvodní strana >

Vaše dotazy

Kde najdu nejbližší kontejner?

Napište nám prosím prostřednictvím formuláře svou ulici a město, pošleme vám informaci o umístění kontejneru ve vašem okolí.

 

Co všechno se může vhazovat?

Můžete odevzdat veškeré ošacení, které lze ještě nosit bez nutnosti oprav nebo čištění, bytový textil, spárovanou obuv, kabelky a hračky. Darované věci prosím zabalte, zabráníte tak jejich navlhnutí či jinému znehodnocení a usnadníte ruční zpracování.

 

Lze odevzdat i oděvy a obuv pro dospělé?

Fond ohrožených dětí poskytuje v Klokáncích pomoc dětem až do věku 18 let, velkou část materiálu dále nabízíme organizacím třetího světa a zajišťujeme tak finanční podporu, která směřuje na účet FOD. Vše, pro co již nemáte další využití, najde druhou šanci.

 

kontejner-globus-600

 

Jak mohu nahlásit plný nebo poškozený kontejner?

Napište nám prosím do formuláře jeho umístění (ulici a město), přestože svážíme třikrát týdně včetně víkendu, budeme vděční za upozornění.

 

Můžete si vyzvednout velké množství materiálu přímo u nás?

Kontaktujte nás, bude-li to možné, rádi přijedeme s dodávkou až k vám.

 

Chtěli bychom uspořádat sbírku, podpoříte nás?

Velmi rádi vám vyjdeme vstříc, kontaktujte nás. Vámi získané věci vyzvedneme podle domluvy, případně přistavíme na vámi určené místo mobilní kontejner a naplněný ho poté odvezeme.

 

Chcete nám pronajmout místo pro kontejner?

Kontaktujte nás prosím, jsme připraveni vyjít vstříc městům, firmám i školám. Samozřejmostí je úklid v okolí kontejneru, zpracování evidence o množství sebraného textilu, podpora místní charitativní organizace.

 

Jaké charitativní organizace podporujete?

Naše pomoc směřuje především dětem v tísni, prvním je proto Fond ohrožených dětí s čtrnácti Klokánky, hned za ním následují SOS dětské vesničky. Celý přehled námi podporovaných subjektů najdete na stránce Jak pomáháme.

 

praha9-auto-1-1000

 

Využijte prosím kontaktní formulář pro další dotazy a náměty.

 

Křižovnická 86/6
110 00 Praha 1 – Staré Město

tel. 774 026 712
kloktexzavinac_emailkloktex cz
kontaktní formulář zde